Polska Drogeria Sarah

O nas

 

Polska Drogeria Sarah (dawniej Beauty Excellence Blanchardstown) istnieje na rynku od 2012 r. Oferujemy produkty takich firm, jak: Ziaja, Tołpa, Eveline, Pharmaceris, Vianek, Yope, Joanna, Biały Jeleń, Herbapol i wiele innych. 

 

Sklep zlokalizowany jest w Dublinie, w okolicy centrum handlowego Blanchardstown Shopping Center. Konkretnie na Coolmine Industrial Estate. 

Znajdziecie tu Państwo ponad 100 marek i 3500 produktów, w tym najwyższej jakości kosmetyki, jak również zioła, herbaty, suplementy diety. Dodatkowo oferujemy również książki dla dzieci i dorosłych oraz zabawki.

Sprzedajemy tylko oryginalne produkty, które kupujemy od sprawdzonych hurtowni. Ponad 90 % oferowanych u nas kosmetyków jest produkowana przez firmy, które nie prowadzą testów na zwierzętach (dot. to produktów, jak i poszczególnych składników). Stale poszerzamy ofertę o kosmetyki oparte na naturalnych składnikach, jak również te posiadające eco certyfikaty.

Liczymy na to, że zakupy u nas będą dla Państwa przyjemnością i że znajdziecie te produkty, które są tak niezbędne, jak i ulubione

Naszym celem jest nieustanny rozwój, a priorytetem Państwa zadowolenie, dlatego też jesteśmy otwarci na sugestie, opinie i potrzeby produktowe.

 

Pn- Sob. 10.00-18.00
Nd. 12.00-16.00
Unit 43 Coolmine Industrial Estate Clonsilla, Blanchardstown,
Dublin, D15 NF72, Irlandia
+353 87 333 4650
polska.drogeria.sarah@gmail.com